Законодавча база

Вимога норм, що стосуються теплолічильників

Нижче зібрані вимоги норм і правил щодо підбору, монтажу та експлуатації теплолічильників. Наведений перелік нормативних вимог не є вичерпним, і з часом буде розширюватися. Витяги взяті з нормативних документів регулюючих порядок проектування, монтажу та експлуатації інженерних систем житлових, громадських і адміністративно побутових будівель. У розділі не наведено вимоги норм і правил які відносяться до теплолічильників квартирним застосовуваним в промисловості і технологічних установок.

ДБН В.2.2-15 ЖИТЛОВІ БУДИНКИ. Пункт 5.26 - Глава 5 Інженерне обладнання будинків.

Квартирну систему опалення, при централізованому теплопостачанні, слід проектувати з приладом обліку теплоспоживання, встановленому на квартирному вводі, який повинен бути розташований в доступному місці за квартирою. Квартирне вузол обліку слід проектувати з арматурою, яка допускає демонтаж витратомірного ділянки без випорожнення системи.

СНиП 2.04.05 Опалення вентиляція і кондиціювання. Пункт 3.13 - Глава 3 Опалення.

Гілки систем опалення будівель, обігрівальні відокремлені групи помощеній, в тому числі квартиру в багатоповерховому будинку, повинні проектуватися з груповими приладами некомерційне обліку витрат теплоти.

Необхідність поділу систем на гілки з груповими приладами обліку визначається Завданням на проектування.

Пункт 12.24.13 - Розділ 12.24 Додаток 24 -термінах і їх визначення - Глава 12 Додатки.

Облік теплоти комерційний - облік теплоти приладами, показання яких використовуються для розрахунку суми платежів, що стягуються теплопостачальною організацією з абонента теплової мережі за використану теплову енергію.

Пункт 12.24.14 — Раздел 12.24 Приложение 24 —Термины и их определения — Глава 12 Приложения.

Облік теплоти некомерційний - облік теплоти приладами, показання яких використовуються для розподілу між субабонентами суми платежів, що стягуються теплопостачальною організацією з абонента теплової мережі за використану теплову енергію.