Про нас

Основним видом діяльності нашої компанії є проектування, монтаж, налагодження і сервісне обслуговування приладів обліку теплової енергії, води (як у споживачів, так і на джерелах тепла), системах опалення, мінікотельних і реалізація продукції

На сьогоднішній день ми пропонуємо клієнтам широкий спектр послуг з встановлення вузлів обліку теплової енергії, систем мікроклімату, вентеляціонних систем включаючи розробку та узгодження проектної документації, монтаж, пуско-налагоджувальні роботи, здачу на комерційний облік ресурсопостачальних організаціям; по установці і реконструкції теплових пунктів, в тому числі водонагрівальних установок, систем повітряного опалення з використанням систем автоматичного регулювання; по диспетчеризації - автоматичного обліку тепловодоспоживання.

Найважливішими перевагами, що вигідно відрізняють запропоновані нами прилади від аналогічних, є: Всі прилади внесені до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки та дозволені до застосування для комерційного обліку.
Забезпечується висока надійність і точність систем вимірювання, в основному за рахунок застосування в приладах мікропроцесорних систем і спеціальних методик обробки надходять сігналов.Пріменяется системний підхід, що допускає можливість модернізації і технічного вдосконалення вузлів обліку теплової енергії. Передбачено оперативне сервісне обслуговування встановлених приладів. Забезпечення максимальної автоматизації обліку витрати теплової енергії гарячого і холодного водопостачання.
Вибір конфігурації вузла в точній відповідності з правилами обліку і побажаннями Замовника, що забезпечують максимальний ефект при оптимальній вартості. Нами пропонується гнучка система оплати. Розглядаються будь-які пропозиції. Прямі контакти з заводами виробниками забезпечують прийнятний рівень цін.

Величезна увага традиційно приділяється якості продукції, вимогам споживачів, термінів поставки, сервісного обслуговування приладів, проводиться їх діагностика і ремонт. Підприємство є постійним учасником виставок, неодноразово нагороджувалася дипломами за впровадження передових методів в організації систем обліку. Єдність найжорстокіших вимог щодо закупівлі продукції з неухильним дотриманням правил монтажу та експлуатації проборов обліку, дозволяє гарантувати їх справність протягом усього терміну служби. Технічна служба підприємства відстежує відгуки, вимоги і побажання споживачів, використовує цей досвід для підвищення конкурентоспроможності продукції.
Наші переваги
1
Вигідні ціни
2
Якість і надійність
3
Швидке надання послуг
4
Гарантія
5
Большой опыт
6
Великий досвід