Послуги

Повірка теплолічильників
Лічильники тепла, як складні технічні пристрої, потребують періодичного контролю і обслуговуванні. Однією з таких операцій є перевірка теплолічильників. В ході перевірки перевіряється коректність функціонування лічильників тепла, згідно з документами виробника і нормативам або регламентам. Виконується повірка лічильників тепла, а саме, випробування і вимірювання кваліфікованими фахівцями, результати (протокол) в обов'язковому порядку документуються.
Монтаж і демонтаж теплолічильників
Зростаючі тарифи ЖКГ стимулюють власників будинків і квартир до економії витрат на тепло і гаряче водопостачання. Фахівці нашої компанії зможуть встановити телосчетчік в найкоротші терміни і за найбільш вигідними тарифами!

Обслуговування теплолічильників
Будь-яке складне обладнання потребує систематичного обслуговуванні. Не є винятком з правил і теплові лічильники, якими обладнують свої будинки і квартири наші земляки. Наша компанія пропонує професійне обслуговування лічильника теплової енергії в Києві, що включає повний комплекс заходів, необхідних для його ефективної безперебійної роботи.
Продаж
Перейдіть в магазин і виберете собі відповідний лічильник
До каталогу
Оформити заявку
Ваше імя
Ваш номер телефону
Коментарі